Obedové menu do Vášho e-mailu

Napísať novú správu


Pani Gabika: Stažnosť

Obdivujem tie čašničky ktoré tam pracuju.... je to hroza ... chudence si nemaju ani kedy vydýchnut nahanaju sa tam ci na obed alebo vecer.... sme stali zakaznici a velmi si to všimame netvrdim ze kuchar toho nema vela ale majitel by si mal všimat niekedy ako tam tie časničky drú a nahanaju sa tam ....a niektory ludia ktory su neohladuplny a nevedia pockat takým odkazujem aby si to niekedy vyskušali ....a este jedna vec .... vsetky čašničky ste tam velmi zlate mile a ústretové važime si to a budeme chodiť aj nadalej ...


nedeľa, 18. september 2016
Prosba

Dobry den prosim vas nemohli by ste davat tie zeleninove salaty iny den ako v pondelok.Dakujem za odpoved Marek.


nedeľa, 18. september 2016
iveta: najlepšia pizza

Musim povedať ze mate naozaj najlepšiu pizzu v meste alebo v okolí.... štangle sú naozaj


nedeľa, 18. september 2016
Gabika: Najlepšia pizza ako som ci na Slovensku alebo v zahranici jedla

Tento podnik ma skutočne najúžasnejšiu ponuku pizze, akú som kedy s mojou rodinkou jedla. Nie sme z Topolčian, ale vždy sa cestou cez toto mesto radi v podniku La Grande s rodinou zastavíme a veľmi nám chuti. Veľmi príjemný a ochotný personál a jedlo na 1 **********. Ďakujem pekne a rada vás odporučím aj iným. Všetko dobre želám.


nedeľa, 18. september 2016
Michaela: Na pizzu len sem

Do La Grande chodím dlhodobo. Som vždy spokojná s obsluhou, zatiaľ som mala skúsenosť len s ochotou, bezproblémové vybavenie objednávky. Milujem pizzu z La Grande, zvlášť prekladaná pizza je to, kvôli čomu sa tam oplatí ísť.


nedeľa, 18. september 2016
 
Powered by Phoca Guestbook

Tento web používa na zlepšenie svojich služieb súbory cookie. Používaním tohto vyjadrujete súhlas.